Ostu- ja müügitingimused

Käesolevad ostu- ja müügitingimused (edaspidi "Tingimused" ) kehtivad kõikide veebipoest www.studiobabiana.com ("Müüja") tehtavate tellimuste ning toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta, mis sõlmitakse kliendi ("Klient") ja OÜ TurtleTu (reg. 14914502) vahel.

Kliendi tellitud kaupade ostu-müügi leping loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Kliendi poolt.Müügilepingu kehtivus, teave toodete ja hindade kohta

Tingimused kehtivad müüjalt kauba ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete kõrval. Kõik hinnad on eurodes. Hinnale lisandub saatmiskulu. Postikulud sõltuvad kliendi asukohast ja saatmisviisist ning kuvatakse siis, kui Klient tellimuse esitab. Tooteteave kuvatakse veebipoes koheselt toote juures. 

Tellimuse esitamine

Toodete tellimiseks isage soovitud tooted ostukorvi. Täitke kõik nõutavad väljad ja valige tellimuse täitmiseks kõige sobivam saatmisviis. Seejärel kuvatakse ekraanil kogukulu. Tellimust saab tasuda pangaülekandega otse Müüja kontole:

OÜ TurtleTu
IBAN EE221010220284714225
Pank: SEB
SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Klõpsates nuppu "Esita tellimus", nõustub Klient käesolevate ostu- müügitingimustega. Leping jõustub siis, kui makstav summa kantakse Müüja pangakontole.
Kui Müüja ei saa tellitud kaupa tarnida, kuna toode on otsa saanud või on põhjuseks midagi muud, teavitatakse sellest klienti nii kiiresti kui võimalik ja makstud raha (sh saatmiskulud) makstakse tagasi kohe, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast teate saamist.

Kohaletoimetamine 

Müüja tarnib kaupa rahvusvaheliselt tähitud standardpakina. Klient kannab saatmiskulud, vastav hinnateave kuvatakse siis, kui valite saatmismeetodi. Kõik saadetised Eesti piires jõuavad üldjuhul kliendi määratud sihtkohta 3–7 tööpäeva jookul pärast müügilepingu jõustumist. Kõik saadetised väljaspool Eestit saabuvad ühe kuu jooksul, olenevalt kuhu riiki pakk Kliendi poolt tellitakse. Erandjuhtudel on meil õigus kaupu saata kuni 45 kalendripäeva jooksul. Lisateabe saamiseks tarnevõimaluste ja kirjelduse kohta klõpsake siinToote tagastamine ja vahetamine

Kui kaup mingil põhjusel ei sobi või ei vasta Teie ootustele, siis on Teil õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Toote tagastamiseks tuleb esitada taotlus e-maili aadressile studiobabiana@gmail.com,  kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve kuhu raha tagasi kanda. Teavitus tuleb saata 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastatav kaup peab olema kahjustamata, kasutamata, siltidega ning originaalpakendis. Kaasas peab olema kõik algselt komplekti kuulunu. Tagastatavale kaubale peab olema lisatud ostuarve.

Raha kanname tagastatud toote eest tagasi  kliendi arveldusarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagasi jõudmisest.

Tagastamisega kaasnevad transpordikulud katab Klient (v.a. juhul, kui tagastamisele kuuluv toode on defektne).

Tagastamisele ei kuulu kohaletoimetamise eest tasutud summad.

Kui Klient soovib tagastatava toote vahetada mõne teise toote vastu, tasub Klient tagastava toote eest postikulu.

Kui tagastatav toode on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Müüjast ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Müüjal õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Kliendi poolt toote eest tasutud ning Kliendile tagastamisele kuuluva summaga.

Ootamatu defekti ilmnemisel peab Klient hiljemalt 14 päeva jooksul peale defekti ilmnemist saatma vastavasisulise teate esimesel võimalusel elektronpostiaadressile studiobabiana@gmail.com. Ilma mõjuva põhjuseta nimetatud tähtajal ilmnenud defekti kohta mitte teatamise korral ei ole Kliendil õigus Müüjalt nõuda toote parandamist ega vahetamist. Saadetav teade peab sisaldama arve koopiat, kliendi nime ja kontaktandmeid, kaebuse esitamise kuupäeva, Müüjale esitatavat nõuet ja võimalusel fotosid.

Müüja ei vastuta:

- kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest;

- defekti eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise ja hooldamise tagajärjel;

- toote loomuliku füüsilise kulumise eest selle tavalise kasutamise korral.


Puudustega kaup

Müüja vastutab Kliendile müüdud toodete lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis olid juba olemas Kliendile kauba kohaletoimetamise ajal ja mis ilmnevad kahe aasta jooksul pärast toodete Kliendile üle andmist. Kuue kuu jooksul alates tarnimisest, eeldatakse, et defekt oli juba olemas tarnimise ajal ning see on Müüja vastutus tõestada vastupidist. Kliendil on õigus pöörduda Müüja poole kahe kuu jooksul pärast defekti ilmnemist e-posti aadressil studiobabiana@gmail.com. Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast toodete Kliendile üleandmist. Kui Müüjalt ostetud toodetel on defekte, mille eest vastutab Müüja, parandab või asendab Müüja puudusega tooted. Kui tooteid ei saa parandada või asendada, tagastab Müüja Kliendile kõik kaubaga seotud maksed vastavalt müügilepingule. Müüja vastab Kliendi kaebusele kirjalikult või sellisel kuju, misl võimaldab kirjalikku paljundamist 15 päeva jooksul.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Müüja kasutab ainult kliendi sisestatud isikuandmeid (sealhulgas nime, telefoni number, aadress, e-post ja pangarekvisiidid) tellimuse töötlemiseks ja toodete Kliendile saatmiseks. Müüja edastab isiklikud andmed transporditeenuse pakkujale, kes tarnib tooted Kliendi poolt määratud aadressile.
Kasutame SSL-i (Secure Sockets Layer) tehnoloogiat - Interneti-krüptimistehnoloogia kõrgeimat standardit - tagamaks, et teie isiklik teave oleks turvaline. See krüpteerib kogu teie isikliku teabe, sealhulgas nime ja aadressi, nii et seda ei saa lugeda, kuni teave liigub internetis. SSL-krüptimine võimaldab teil sisseoste teha turvaliselt, teades, et ainult Kliendil ja Müüjal on juurdepääs isiklikule teabele. Müüja saadab uudiskirju ja pakkumisi Kliendi e-posti aadressile ainult siis, kui Klient on avaldanud soovi neid saada, sisestades oma e-posti aadressi veebisaidil ja andes selllega nõusoleku otsepostitusteks.
Klient saab oma e-posti aadressile saadetud pakkumistest ja infolehtedest igal ajal loobuda, andes Müüjale sellest e-posti teel teada või järgides pakkumist sisaldava e-kirja juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kõik kaebused Müüja kohta, tuleb saata e-posti aadressile studiobabiana@gmail.com.
Kui Klient ja Müüja ei suuda vaidlust kokkuleppe teel lahendada, võib klient pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni või
Harju Maakohtusse oma õiguste kaitseks. Klient saab protseduurireeglitega tutvuda ja kaebust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on tekkinud vaidluste lahendamine tulenevalt Kliendi ja Müüja vahel sõlmitud lepingust. Vaidluste lahendamine Tarbijavaidluste komisjonis on Kliendile tasuta. Klient võib pöörduda ka Euroopa Liidu vaidluste lahendamise organite poole.